Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Шановні представники підприємництва!

В день вашого професійного свята – Дня підприємця прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у бізнесі. Приватна ініціатива підприємців є головною рушійною силою будь-якої економіки. Злагода та порозуміння між вами і міською владою є важливим чинником економічної  та соціальної стабільності нашого міста. Висловлюю кожному з вас вдячність за сприяння в вирішенні актуальних проблем Сіверська, сподіваюся на подальше зміцнення партнерських відносин. Зі святом вас, шановні підприємці. Миру, добробуту, злагоди вам і вашим родинам. Нових успіхів та здобутків, здійснення всіх мрій і задумів. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною!

Міський голова В.А. Масюженко