Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконкому Сіверської міської ради «Про затвердження переліку видів ритуальних послуг на поховання громадян міста Сіверська»

Назва регуляторного акта: Проект рішення виконкому Сіверської міської ради

«Про затвердження переліку видів ритуальних послуг на поховання громадян міста Сіверська».

Розробник регуляторного акта: відділ комунального господарства, землекористування та екології виконкому Сіверської міської ради.

1. Проблеми, які передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

Затвердження мінімального економічного обґрунтованого переліку видів ритуальних послуг на поховання громадян міста Сіверськ передбачає вирішення питання надання громадянам міста послуг з метою реалізації їх прав, свобод і законних інтересів та компенсацій фактичних витрат на забезпечення якісного й термінового обслуговування населення.

2. Цілі державного регулювання

Врегулювання відносин щодо організації належної роботи Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства. Мета даного врегулювання – питання інтересів органів місцевого самоврядування, населення міста.

3. Альтернативні способи досягнення зазначених цілей – відсутні.

4. Механізм, який пропонується застосувати для розв’язання  проблеми, і відповідні заходи

5. Можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

Ризик впливу зовнішніх чинників на дію регуляторного акту є малоймовірним. Запропонований регуляторний акт не вимагає додаткових витрат та організаційних заходів.

6. Очікувані результати прийняття акту

Прийняття даного регуляторного акта дасть можливість надання всебічно оперативного забезпечення громадян міста послугами з метою реалізації їх прав, свобод і законних інтересів та компенсацій фактичних витрат на забезпечення якісного й термінового обслуговування населення.

7. Строк дії акта

Пропонується безстроковий термін дії регуляторного акту з внесенням до нього змін у разі виникнення такої потреби внаслідок змін чинного законодавства.

8. Показники результативності акта

Показником результативності дії регулярного акту є реалізація інтересів населення.

9. Заходи з відстеження результативності акта

Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися виконавчим комітетом Сіверської міської ради. Базове відстеження результативності регуляторного акта проведено на етапі його підготовки. Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через два роки з дня набрання ним чинності.

Відділ комунального господарства, землекористування та екології виконкому Сіверської міської ради