Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, 21.10.2013 Сіверська міська рада оприлюднить проект рішення Сіверської міської ради «Про  затвердження Сіверському МСКП мінімального переліку окремих видів  ритуальних послуг».

Проект регуляторного акту містить інформацію про мінімальний перелік окремих видів ритуальних послуг, які надаються Сіверським МСКП.

З повним текстом проекту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись щоденно в відділі комунального господарства, землекористування та екології та на дошці оголошень виконкому Сіверської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Леніна, 8 тел. 5-31-48, а також на сайті Сіверської міської ради .

Пропозиції та зауваження у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб по проекту рішення Сіверської міської ради будуть прийматися протягом одного місяця з дати публікації в Сіверській міській раді за вищевказаною адресою.