Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До відома населення та фізичних осіб – підприємців міста про обмеження щодо продажу алкогольних напоїв

До відома

населення та фізичних осіб – підприємців міста

про обмеження щодо продажу алкогольних напоїв

У зв’язку з тим, що продаж алкогольних напоїв учасникам антитерористичної операції,  під час виконання ними службових обов’язків,  створює напружений соціально-психологічний стан серед жителів та з метою попередження  нещасних випадків травматизму,  загибелі військовослужбовців і цивільного населення виконкомом Сіверської міської ради прийнято рішення № 126 від 15.12.2014 р. «Про рекомендації щодо продажу алкогольних напоїв в роздрібній торгівлі м. Сіверська», а саме:

1. Рекомендувати  фізичним особам-підприємцям на території м. Сіверська на    час проведення антитерористичної операції в Донецькій області здійснювати  продаж алкогольних напоїв:

1.1.  Цивільному населенню за графіком -   з 20.00 до 08.00;

1.2. Особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння)  - не здійснювати.

В разі виявлення порушень повідомляти в міську раду.

Сіверська міська рада