Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Видача гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

З  17 по 19 березня 2015 року в приміщенні Сіверської міської ради відділом соціальної та правової політики виконкому міської ради  проводилася видача гуманітарної допомоги від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Протягом трьох днів допомогу отримали 63 особи, які переміщуються із тимчасово окупованої території  або районів проведення антитерористичної операції . Особлива увага приділялася громадянам, які прибули до міста із прифронтової зони а саме міст Дебальцево, Вуглегірськ, Миронівське та інших.  Також не залишили без уваги людей які не в змозі були отримати де інде гуманітарну допомогу та жодного разу не отримали жодної допомоги.  Допомога складалася з наборів продуктів харчування (рослинне масло, цукор, борошно, консерви, крупи та інше) та гігієнічних наборів (шампунь, мило, пральний порошок, зубна паста та інше.).

Також  комунальний відділ виконкому міської ради та Міжнародний  Комітет Червоного Хреста не залишили  без уваги  громадяни міста у яких під час проведення антитерористичної операції в місті  Сіверську було зруйновано або пошкоджено житло. 15 родин, які потребують поліпшення побутових умов  отримали теплі  ковдри від даної організації. Двом родинам де громадяни інваліди або не в змозі були прийти та отримати ковдри особисто  було доставлені  за місцем проживання.

Ганна Левицька                                        начальник відділу соціальної

та правової політики