Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. гривень.

Конкурс проводиться в два етапи:

1.    Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).

2.     Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду (www.udf.gov.ua) у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі», на офіційних сторінках регіональних відділень Укрдержфонду в соціальній мережі Facebook  або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Регіональна комісія Донецького відділення повідомляє, що Укрдержфонд оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Сума коштів, що буде розподілена між фермерськими господарствами Донецької області становить 2015,0 тис. грн.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Донецького відділення з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. за адресою: 85004, Донецька обл., м. Добропілля, вул. Фрунзе, 19, кім. 217, телефон: +38 (050) 263-10-10  щодня, крім вихідних, з 9:00 по 17:30 (у п’ятницю – до 16:30).