Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Засідання 11 позачергової сесії Сіверської міської ради 7-го скликання

26 січня 2018 року об 11.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання 11 позачергової сесії Сіверської міської ради 7-го скликання.

1. Про виконання міського бюджету за 2017 рік

Доповідач: начальник відділу з питань обліку та звітності виконкому міської ради Л.Г. Іващенко

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 №7/9-121 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

3. Про виконання бюджету Дронівської сільської ради за 2017 рік

4. Про виконання бюджету Різниківської сільської ради за 2017 рік

5. Про виконання бюджету Серебрянської сільської ради за 2017 рік

Доповідач: начальник фінансового відділу виконкому міської ради Рєзнікова С.М.

6. Про виконання рішення міської ради від 26.01.2017 №7/19-208 «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік»

Доповідач: перший заступник міського голови О.А. Рибачук

7. Про хід виконання Комплексної програми «Молодь, культура та спорт» на 2016-2020 роки

Доповідач: начальник відділу соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради Левицька Г.Л.

8. Про передачу в оперативне управління та на баланс Сіверському МСКП майна комунальної власності Сіверської міської ради

9. Про передачу в оперативне управління та на баланс Сіверському МСКП транспортного засобу.

10. Про надання пільг зі сплати земельного податку в 2018 році комунальним підприємствам Сіверської міської ради (об’єднаної територіальної громади)

Доповідач: начальник відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища виконкому міської ради Фомішин В.П.

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №7/17-201 «Про продаж земельної ділянки гр. Пшенці Л.Г.»

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 №7/17-202 «Про продаж земельної ділянки гр. Пшенці Л.Г.»

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Корзуну С.В.

14. Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Сірокуровій Л.В.

15. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці Дейнегі А.С.

Доповідач:  начальник відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища виконкому міської ради Фомішин В.П.

16. Про делегування представника Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) для роботи у складі Госпітальної ради Бахмутського госпітального округу

Доповідач: секретар міської ради Р.П. Бондаревський