Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Бахмутський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану інформує

У другому кварталі 2017 року органами державної реєстрації актів цивільного стану Бахмутського району Донецької області зареєстровано:     народжень – 77, з них народилось 45 дівчинкок та 32 хлопчика.

Найпоширенішими жіночими та чоловічими іменами, які були надані дітям при державній реєстрації народження протягом другого кварталу 2017 року були:
     -   Аліна, Марія, Тетяна, Софія
     -   Іван, Данило, Єгор, Максим, Кирило

Рідковживаними жіночими та чоловічими іменами є :
     -    Стефанія, Кароліна, Емілія, Мілана, Анісія
     -    Ігнат, Всеволод, Захар, Єлисей,Олег

Зареєстровано смертей – 374, з  них: чоловіків –177; жінок – 197.
         Самому найстаршому з померлих виповнилось 100 років, самому молодшому – 23 дні.
         79 пар закоханих уклали шлюб у другому кварталі 2017 року.
         Набирає популярності пілотний проект «Шлюб за добу», який стартував у місті Бахмут з 20 квітня  2017 року. Це соціальний проект, направлений на забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб.
         Вже скористались пілотним проектом «Шлюб за добу» 27 пар. Це мешканці міст Донецька, Єнакієво, Горлівка, а також Слов’янська, Костянтинівки та навіть Бахмута і Бахмутського району.
         Розірвали шлюб 12 пар,  з них 8 шлюбів було розірвано у відділі ДРАЦС (умови – відсутність спільних неповнолітніх дітей та взаємна згода подружжя на розірвання шлюбу); чотири – за рішенням суду.
         З них самий найтриваліший шлюб проіснував – 28 років, самий нетривалий лише 5 місяців.

Начальник Бахмутського районного відділу
державної реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління юстиції
у Донецькій області                                                                     Я.В.Носкова