Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ДОПОМОГА ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ

Право на допомогу при усиновленні дитини  має  особа,  яка  є громадянином   України,  постійно  проживає  на  її  території  та усиновила  дитину  з  числа  дітей-сиріт  або  дітей,  позбавлених батьківського  піклування (якщо усиновлювачами є подружжя – один  з них на їх розсуд).

Допомога при  усиновленні дитини  призначається  на підставі рішення про усиновлення дитини.

У разі усиновлення двох і більше дітей допомога надається  на кожну дитину.

Допомога при усиновленні дитини призначається за умови,  якщо звернення  за  її  призначенням  надійшло  не  пізніше  дванадцяти місяців  з  дня  набрання  законної  сили рішенням про усиновлення дитини.

Допомога при усиновленні дитини призначається  незалежно  від одержання на дитину інших видів допомоги.

Розмір допомоги при усиновленні дитини

Допомога при   усиновленні   дитини   надається   у  розмірі,встановленому для виплати допомоги при народженні  першої  дитини.

Порядок  і  умови  виплати  допомоги  при  усиновленні  дитини  та підстави  для  припинення  виплати  такої  допомоги  визначаються Кабінетом Міністрів України.