Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ОБ’ЯВА! ДАНСЬКА РАДА У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

22-го лютого 2017 року (середа) на базі міської ради, що знаходиться за адресою:

м. Сіверськ, вул. Центральна, 8 з «11:00» до «13:00» юристом Данської ради у справах біженців проводитиметься прийом внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту.

Під час зустрічі надаватимуться юридичні консультації  з наступних питань:

- питання свободи пересування (перетин лінії зіткнення, перетин кордону дитини у супроводі одного з батьків, тощо)

- житлові, земельні та інші майнові питання (оренда житла, оформлення субсидій, тощо)

- питання соціального забезпечення (поновлення та призначення пенсії, соц. виплат та допомог, тощо)

- оформлення та відновлення документів (паспорт, довідка ВПО, трудова книжка, диплом, тощо)

- питання сімейного права, прав дитини (розлучення, аліменти, опіка, тощо)

- трудові питання (звільнення з неконтрольованої території, порядок реєстрації ФОП, тощо)

юридичні послуги надаються безкоштовно

У разі виникнення питань стосовно участі у зустрічі, просимо звертатися за телефонами:

+38 (095) 364 28 10;