Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Програма підтримки малого і середнього бізнесу в Бахмутському районі від Міжнародного Комітету Червоного Хреста

03.11.2017 в приміщенні Сіверської міської ради відбувалася презентація Програми підтримки  малого и середнього бізнесу в Бахмутському  районі  від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, який  є неупередженою, нейтральної і незалежною організацією, головним завданням, якої є захист життя і гідності людей, які постраждали від ЗБРОЙНИХ конфліктів.
    Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста  Севастьянова Алла та Марченко Дмитро розповіли підприємцям та представникам бізнесу Сіверської об’єднаної громади про переваги даної програми, а також зазначили що програма  розрахована для  підтримки і розвитку малого середнього бізнесу, а також підприємців, які працюють в Бахмутському районі з метою створення нових робочих місць.
Розмір фінансової допомоги  становить  від 150`000 до 1 000 000 грн.
75 000 грн. за одне створене робоче місце. Підприємцям розповіли про необхідний перелік документів, які необхідно надати разом з бізнес-планом.
    Перевага надається до проектів, які:
- є потенційно вигідними для місцевих сільськогосподарських виробників;
- вносять соціальний внесок в розвиток громади району;
- наявність досвіду і навичок;
- є потенційно корисними для діяльності МКЧХ;
- офіційно зареєстровані в Бахмутському районі;
- постраждали в результаті збройного конфлікту.
    Для отримання більш детальної інформації необхідно звернутися за телефонами 0504151560 і 0504473137 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00, а також надіслати лист на електронну пошту slv_slaviansk@icrc.org, для отримання анкети учасника програми.

Крайній термін подачі заявок - 10 листопада 2017 р