Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошення про збір завдань та проектних пропозицій до Стратегії розвитку Сіверської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018 – 2020 рр.

Відповідно до розпорядження голови Сіверської міської ради від 25 вересня 2017 року № 139 створена робоча група з розроблення  Стратегічного плану розвитку Сіверської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2020 року (далі за текстом – Стратегія).

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку інтелектуально та економічно активних жителів населених пунктів громади ідей завдань та проектів для розроблення  Стратегії  розвитку Сіверської міської об’єднаної територіальної  громади (далі за текстом – Сіверської ОТГ) на період 2018-2020 рр.

Завдання та проектні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою,  які будуть включені до Стратегії розвитку Сіверської ОТГ на 2018 – 2020 рр. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог завдань та проектів розвитку Сіверської ОТГ на період до 2020 року та визначено джерела їх фінансування.

Ініціаторами проектних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Сіверської  ОТГ: громадяни, представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Варто подати свою проектну пропозицію, якщо у Вас є ідеї щодо організації чи облаштування:

а) Території привабливої інвестиціям та розвитку малого й середнього бізнесу.

б) Території енергоефективної та дружньої до довкілля інфраструктури.

в) Території відкритої влади і сучасного управління націленого на співробітництво та розвиток місцевих громад.

г) Території якісної освіти, медицини, культурного різноманіття тощо.

Критерії відповідності проектних пропозицій:

1. Проектні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація.

3. Термін реалізації проекту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2018 - 2020 рр.

4. Пропозиції завдань мають відповідати одній з трьох Стратегічних цілей  розвитку Сіверської громади:

1) Забезпечення економічного розвитку громади на принципах зрівноваженого розвитку

2)  Забезпечення необхідної сучасної інфраструктури для проживання в громаді

3) Підвищення рівня умов проживання

5. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

6. У заявника (заявників) існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

7. Проектні пропозиції мають бути представлені у формі що додається.

Збір проектних пропозицій триває з 01.03 по 12.03.2017 р. включно

Проектну пропозицію має бути надіслано не пізніше 23:59 12.03.2017 року.

Заповнену форму проектної пропозиції надсилайте на e-mail: 04053097@mail.gov.ua  або поштою на адресу: Виконавчий комітет Сіверської ОТГ, вул. Центральна,8 м. Сіверськ, з позначкою «Проектна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2018 – 2020».

Проектні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку розглядатися не будуть.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до секретаря робочої групи Левицької Ганни Леонідівни, тел. (095) 533-39-37

Це оголошення, електронна форма проектної пропозиції, стратегічні, оперативні цілі та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Сіверської ОТГ за посиланням…

За результатами відбору кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії та будуть профінансовані у 2018-2020 роках.