Сіверська міська громада

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ

РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів, Сіверська міська рада 19.03.2018 оприлюднить проект рішення Сіверської міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)».

Зазначеним проектом рішення  передбачено вирішення питання  розміщення зовнішньої реклами на території Сіверської міської ради, регулюються відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням реклами та визначається Порядок розміщення  та надання дозволів на розміщення реклами.

Зауваження і пропозиції щодо проекту рішення виконкому Сіверської міської ради та аналізу регуляторного впливу надавати в письмовому вигляді за адресою: м. Сіверськ,   вул. Центральна, 8  протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення.

Контактний телефон – 5-31-48.