Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ЯК ОТРИМАТИ ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ П А М' Я Т К А

Що необхідно зробити, щоб отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби

Якщо у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюд­жету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до п’ятнадцяти місяців).

Ваші дії для оформлення дотації:

1. Провести його ідентифікацію і реєстрацію у вста­новленому законодавством порядку (отримати пас­порт великої рогатої худоби та ветеринарну кар­тку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин). Для цього необхідно звернутись до фахівців ветеринарної служби або до державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

2.  Звернутись до міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис до реєстру фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк ВРХ.

3. Відкрити рахунок у банку, на який буде перерахо­вано дотацію (взяти довідку про його відкриття).

4. Зробити копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера).

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це і відповідний орган державної податкової служби, і пред'являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати  до міської ради строком до 1 числа кожного місяця.

На момент першого подання документів спеціальна і бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

♦    250 грн. за голову — за молодняк віком  від   3 до    5 місяців;

♦    500 грн. за голову — за молодняк віком  від  6 до 8 місяців;

♦    750 грн. за голову — за молодняк віком  від  9 до 11 місяців (включно).

♦    1000 грн. за голову — за молодняк  віком  від  12 до 15 місяців (включно).

У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 грн. через кожні 3 місяця його утримання до досягнення ним 15 міс. віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутися до міської ради.

Отримані кошти не оподатковуються!

Виконком міської ради