Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ІНФОРМАЦІЯ про роботу Комісії у справах сім’ї, молоді та неповнолітніх при виконкомі Сіверської міської ради

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу Комісії у справах сім’ї, молоді та неповнолітніх

при виконкомі Сіверської міської ради

1.   За період з січня по грудень 2013 року   Комісією у справах сім’ї, молоді та неповнолітніх було проведено чотири засідання на яких розгледіли 2 подання від ЗОШ №2 та 1 подання від Сіверського профліцею а також шість усних заяв від громадян :

07.02.2013

- Розгляд  листа №18 від 15.01.2013 керівництва Сіверського профліцею щодо повернення Геруса Юрія Юрійовича на заняття.

07.11.2013

Розгляд  листа №351 від 21.10.2013 керівництва ЗОШ І-ІІ ступенів №2 з приводу ухилення батьків Воробйових від виконання  передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення  необхідних умов  навчання  їх неповнолітньої дитини Воробйової Єлизавети ( 2007 р.н.)

Розгляд питання з приводу проживання неповнолітньої дитини Новікової Олени Сергіївни 2009 р.н. зі своєю матір’ю Новіковою Т.В.

Розгляд питання щодо проживання неповнолітнього Щербака Ігоря Павловича 1999 р.н. зі своїм батьком Щербаком П.В.

27.11.2013

Розгляд  листа №384 від 19.11.2013 керівництва ЗОШ І-ІІ ступенів №2 з приводу вирішення питання щодо подальшого навчання та виховання неповнолітньої Велєйської Світлани Сергіївни 14.06.2000р.н., яка мешкає за адресою: м.Cіверськ, вул. Сосюри, 6/8 та притягнення до адміністративної відповідальності її матері Велєйської Євгенії Улдовни, 1977р.н. (ст. 184 Адміністративного Кодексу України) за невиконання своїх прямих обов’язків щодо виховання та навчання своєї доньки.

Розгляд  усної заяви Ткаленко Наталі Вікторівни 23.08.1993р.н. про допомогу одержати паспорт.

24.12.2013

Розгляд усної заяви Сокола В.В., який мешкає за адресою: м. Сіверськ, вул.Ювілейна,8/12 з приводу вирішення питання щодо сумлінного ставлення до виховання спільної доньки  Лілії (3,5 роки) його дружиною Сокол Л.І., яка на теперішній час мешкає за адресою: м.Cіверськ, вул. Ювілейна, 8а/1. (ст. 184 Сімейного Кодексу України).

Розгляд справи Макарічевої С.С. з приводу відновлення документів та реєстрації неповнолітньої дитини Макарічева Володимира Миколайовича 29.09.2012 р.н у органах ДРАЦС.

Розгляд справи Примачек М.І. (матері 3 дітей) про зміну місця проживання

2.     Комісійно відвідали та склали Акти обстеження матеріально-побутових умов сімей в кількості:

По дітям які опинились в складних життєвих обставинах – 56

По недієздатним особам – 12

По дітям-сиротам та позбавлених батьківського піклування - 16

3. Поставили на квартирний облік  4 дитини-сироти, та дитини позбавлених батьківського піклування

Заступник міського голови                                                 Л.Ю.Жердій