Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Засідання чергової тридцятої сесії Сіверської міської ради 6-го скликання

18 липня 2013 року о 10.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової тридцятої сесії Сіверської міської ради 6-го скликання.

ПРОЕКТ  ПОРЯДКУ  ДЕННОГО

1. Про  виконання міського бюджету  за  ІІ-й квартал 2013 року

ДОПОВІДАЧ: Іващенко Л.Г. – начальник відділу з питань обліку та звітності

2. Про  внесення   змін  до  рішення міської   ради    від    27. 12. 2012 № 6/24 - 396 «Про міський бюджет на  2013  рік»

ДОПОВІДАЧ: Іващенко Л.Г.

3. Про  внесення   змін  до  рішення міської   ради    від    17. 01. 2013 № 6/25-409 «Про  внесення   змін  до  рішення міської   ради    від   27.12.2012 № 6/24-396 «Про міський бюджет на 2013 рік»

4. Про фінансову підтримку Сіверському  МСКП

ДОПОВІДАЧ: Іващенко Л.Г.

5. Про  введення  додаткової штатної одиниці до штатного розкладу ДНЗ «Сонечко» м.Сіверська

ДОПОВІДАЧ: Іващенко Л.Г.

6. Про прийняття міською радою від Дронівської сільської ради права на проведення видатків по виконанню делегованих повноважень по забезпеченню здобуття малолітніми дітьми дошкільної освіти на 2014 рік

7. Про    затвердження    Правил  утримання зелених насаджень в м. Сіверську

ДОПОВІДАЧ: Пшенка О.В. – начальник відділу комунального господарства,  землекористування та екології

8. Про передачу  багатоквартирного будинку  по  вул. Залізничній,  15  м. Сіверська з балансу Сіверського МСКП на баланс ОСББ «Привокзальний-1»

ДОПОВІДАЧ: Пшенка О.В.

9. Про затвердження розпоряджень  в.о. міського голови за ІІ-й квартал 2013 р.

ДОПОВІДАЧ: Замула І.С. – начальник загального відділу

10. Про внесення змін до рішення  міської   ради   від   13.06.2013  №  6/ 29 - 480  «Про   основну щорічну   відпустку»

ДОПОВІДАЧ: Замула І.С.

11. Про   заходи    боротьби    з каран­тинними   рослинами

ДОПОВІДАЧ: Верміяш В.В.- спеціаліста відділу комунального господарства,  землекористування та екології

12. Про   затвердження    проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

ДОПОВІДАЧ: Рибачук О.А. – голова комісії

13. Про    затвердження    технічної  документації   із   землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну   ділянку Бобришевій Г.С.

14. Про внесення  змін  до  рішення  міської    ради    від  08. 04. 2011

№ 6/5 - 102 «Про клопотання  до Артемівської РДА щодо надання  у власність земельної ділянки Хрестенко Л.Г.»

ДОПОВІДАЧ: Рибачук О.А.

15. Про надання дозволу на складання технічної    документації    щодо  встановлення меж земельної ділянки  в  натурі  (на місцевості)  Хакімовій  О.С.

ДОПОВІДАЧ: Рибачук О.А.

16. Про надання  дозволу  на  розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Дмитрієву Є.В.

ДОПОВІДАЧ: Рибачук О.А.

17. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність Руденко О.А.

ДОПОВІДАЧ: Рибачук О.А.

18. Про надання дозволу на розробку проекту  відведення  земельної  ділянки у власність Рибачуку О.А.

19. Про преміювання

ДОПОВІДАЧ: Фесенко О.Д. – голова постійної комісії