Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Прийом народного депутата України

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ!

По результатам місячної роботи Громадської приймальні народного депутата України Матейченка Костянтина Володимировича – голови підкомітету з питань законодавчого забезпечення запобігання і протидії корупції 28.04.2016р. з 13:00 в адмінбудівлі Сіверської міської ради відбудеться особистий прийом народним депутатом. На зустріч будуть запрошені також: міський голова, керівники служб району, начальник поліції та інші керівники служб міста.

Також в день проведення особистого прийому можна буде звернутися до Народного депутата за телефоном: (050)619-22-56. На зустрічі можна звертатися з будь яких питань, а також:

• Роботи органів місцевого самоврядування;
  • Дотримання чинного законодавства представниками державних установ;
  • Не реагування на звернення громадян організаціями всіх рівнів;
  • Виявлення корупції, в усіх формах її прояви, на всіх рівнях влади та в умовах проведення АТО.