Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Благодійна допомога

В концепції діяльності міської ради лежить турбота про підтримку   здоров’я   підростаючого покоління. Піклуючись про фізичний стан дітей, міською радою   проводиться певна робота щодо зниження рівня захворювань маленьких мешканців міста, в тому числі і профілактика авітамінозу.

Взимку організм випробовує недолік сонця, пригноблюється холодом і похмурою погодою. У цей період частішають вірусні захворювання, такі як грип і простуда.  Дітям без вітамінів не обійтися - вони необхідні також для правильного формування скелета і функціонування внутрішніх органів, гостроти зору, швидкості реакції, здатності сприймати і запам'ятовувати інформацію під час навчання.

Тому   міська рада щороку на кінці зими звертається до фізичних осіб-підприємців з проханням підтримати імунітет організмів діточок.

Цей рік не став виключенням - в лютому місяці дитячі садки міста отримали для дошкільнят вітаміни.

Міська рада щиро висловлює свою подяку директору ТОВ «Альфа-фарм» Лісняку В’ячеславу Вікторовичу, директору ТОВ «Добрі ліки» Барна Адаму Ігоревичу, директору ТОВ «Галєніка» Ворожбянській Лідії Володимирівні,  фізичним особам-підприємцям Воробєй Петру Івановичу та Сазоновій Тетяні Станіславовні.