Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

До відома фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств, акціонерне товариство «Ощадбанк» разом з американським фондом WNISEF впроваджує знаковий проект програми «Соціальне підприємство»

До відома фізичних осіб-підприємців та керівників підприємств

Міська рада інформує, що   акціонерне товариство «Ощадбанк» разом з американським фондом WNISEF (WESTERN nis Enterprise Fund) впроваджує знаковий проект програми «Соціальне підприємство». Метою цієї програми є підтримка соціальних підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу регіону, шляхом надання кредитів на економічно привабливих умовах: - ставка кредитування – від 5 % річних або 10%; - забезпечення – депозит фонду WNISEF або частково депозит фонду WNISEF та рухоме майно підприємства. Враховуючи масштабні соціально-економічні виклики, що нині постають перед нашим регіоном, пільгове кредитування від WNISEF забезпечить доступ до фінансових ресурсів для соціальних підприємств, які допоможуть у вирішенні проблем найменш захищених верств населення. Користь від реалізації такої програми в першу чергу отримають підприємства, які забезпечили працевлаштування інвалідів, малозабезпечених та інші незахищені групи верст населення, тимчасово переміщених осіб.

За роз’ясненнями звертатися до відділу економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради.