Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошено конкурсний відбір проектів малого та середнього підприємництва

Облдержадміністрацією  оголошено конкурсний відбір проектів малого та середнього підприємництва, за яким буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Пріоритетні напрямки:

• виробництво,  переробка сільськогосподарської продукції;
  • вироблення швейних виробів та взуття.

Більш детальна інформація та умови проведення конкурсного відбору розміщена на офіційному сайті облдержадміністрації  donoda.gov.ua

Телефон для довідок  - 5-26-48 ( відділ економіки та торгівлі Сіверської міської ради)

Донецька обласна державна адміністрація (м. Краматорськ, пл. Миру, 2) оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Кошти обласного бюджету спрямовуються на часткову компенсацію фактично сплачених у відповідному бюджетному році відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:

- надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

- машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

- виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

- вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

- виробництво будівельних матеріалів;

- виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

- впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

- освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

- виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;

- модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 17 травня 2016 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 213, 214.

Конкурсний відбір буде проведено 25 травня 2016 року об 11-00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 214.

Додаткова інформація за тел. (050) 9812455, (050) 6442314 або електронною поштою:mb.donoda@gmail.com

Умови проведення конкурсного відбору

Форма заявки на участь у конкурсному відборі

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі