Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» відкриває програму з видачі бізнес-грантів для переселенців і місцевого населення, яке постраждало від конфлікту, на підтримку ініціатив мікро-бізнесу (торгівля, послуги, виробництво).

Розмір гранту становитиме від 5 000 до 30 000 гривень в залежності від індивідуальних потреб.

Надання бізнес–грантів спрямовано на отримання учасником програми фінансової незалежності, забезпечує йому гідне заняття і сприяє отриманню суспільством необхідних товарів і послуг.

Термін дії програми – з 01.07.2016 по 31.12.2016.

Контактні телефони БО «БФ «Карітас Краматорськ»:

063-826-50-03; 066-993-28-00

За довідками звертатись до відділу економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради (5-26-48).