Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошення про конкурс на визначення виконавців послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сіверську

Відповідно до Законів України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про житлово-комунальні послуги»   оголошується конкурс по залученню підприємств, незалежно від форм власності, для надання послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сіверську (далі - конкурс ), з визначення виконавця послуг з управління багатоквартирними будинками в м. Сіверську, а саме:

- забезпечення сприятливих та безпечних умов проживання громадян;

- належне утримання багатоквартирних будинків;

- надання комунальних послуг громадянам, які проживають в багатоквартирних будинках.

1. Організатор конкурсу:

–        найменування організації: виконком Сіверської міської  ради

–        місцезнаходження: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

1)      прізвище: Гатченко Віталій Анатолійович

посада: заступник міського голови з- питань діяльності виконавчих органів ради.

2)      прізвище: Вороніна Наталя Василівна

посада: начальник відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради

Номери телефонів: 5-21-22, 5-31-48

2.  Заявки на участь в конкурсі приймаються за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

3.  Конкурс проводиться  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року за № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг».

4.  Конкурсна документація надається учасникам конкурсу за місцезнаходженням організатора (м. Сіверськ, вул. Центральна, 8) протягом трьох робочих днів після подання заявки про участь у конкурсі, поштою або особисто представнику учасника з описом отриманих документів.

5.  Учасник конкурсу, який отримав конкурсну документацію, надає в комісію з проведення конкурсу конкурсну пропозицію, яка надається за місцезнаходженням організатора, безпосередньо або поштою та опис наданих документів.

6.  Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 22 серпня 2016 року.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 23 серпня 2016  року о 10.00 годині за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8).

20.07.2016