Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Оголошення про конкурс на визначення виконавців послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території міста Сіверська

З метою створення та підтримання конкурентного середовища та впровадження більш ефективного ринкового механізму в житловому господарстві м. Сіверська, на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги»   оголошується конкурс по залученню підприємств, незалежно від форм власності, для надання послуг зі збору та вивезення ТПВ, (далі - конкурс ), у житлових будинках, які відносяться до комунальної власності територіальної громади м. Сіверська  (далі – житлові будинки) з визначення виконавця послуги зі збору та вивезення ТПВ на території м. Сіверська, а саме:

1. Збирання ТПВ на території житлового фонду міста

2. Вивезення ТПВ на полігон ТПВ

1. Організатор конкурсу:

–        найменування організації: виконком Сіверської міської  ради

–        місцезнаходження: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

Особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:

1)      прізвище: Гатченко Віталій Анатолійович

посада: заступник міського голови з- питань діяльності виконавчих органів ради.

2)      прізвище: Вороніна Наталя Василівна

посада: начальник відділу комунального господарства, землекористування та екології виконкому міської ради

Номери телефонів: 5-21-22, 5-31-48

2.  Заявки на участь в конкурсі приймаються за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

3.  Конкурс проводиться  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року за № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг».

4.  Конкурсна документація надається учасникам конкурсу за місцезнаходженням організатора (м. Сіверськ, вул. Центральна, 8) протягом трьох робочих днів після подання заявки про участь у конкурсі, поштою або особисто представнику учасника з описом отриманих документів.

5.  Учасник конкурсу, який отримав конкурсну документацію, надає в комісію з проведення конкурсу конкурсну пропозицію, яка надається за місцезнаходженням організатора, безпосередньо або поштою та опис наданих документів.

6.  Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 22 серпня 2016 року.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 23 серпня 2016  року о 10.00 годині за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8).

20.07.2016