Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

Про відмову від депутатського мандата Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області

Сіверська міська виборча комісія

Бахмутського району Донецької області

ПОСТАНОВА  № 19

"07" жовтня 2017 р.

Про відмову від депутатського мандата

Сіверської міської ради

Бахмутського району Донецької області.

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30квітня 2017 року

Сіверська міська виборча комісія

Бахмутського району Донецької області

ПОСТАНОВА  № 19

"07" жовтня 2017 р.

Про відмову від депутатського мандата Сіверської міської ради  Бахмутського району Донецької області.

1. До Сіверської міської виборчої комісії в порядку, передбаченому статтею 90 Закону України «Про місцеві вибори» надійшло рішення Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області від 14 вересня 2017 року за № 7/5-16, яким було достроково припиненні повноваження депутата Сіверської міської ради  Бахмутського району Донецької області сьомого скликання Муравської Тетяни Анатоліївни, обраної по багатомандатному виборчому округу від Бахмутської районної організації  політичної партії «Наш край», на підставі частини другої статті 5  Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

2. До Сіверської міської виборчої комісії в порядку, передбаченому частиною першою статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» та пунктом 12 «Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських селищних, міських голів та старост сіл, селищ» додатку до постанови Центральної виборчої комісії від 2 жовтня 2015 року за № 381, 15 вересня 2017 року зареєстрована заява про відмову від депутатського мандату від кандидата у депутати Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області у багатомандатному виборчому окрузі включених до виборчого списку Бахмутської районної організації  політичної партії «Наш край»: Муравського Андрія Миколайовича.

Враховуючи вище вказане, та керуючись статтями 25, 89 Закону України «Про місцеві вибори» та постановою Центральної Виборчої Комісії від 02 жовтня 2015 року за № 381

ВИРІШИЛИ:

визнати  Муравського Андрія Миколайовича, включеного до виборчого списку від Бахмутської районної організації  політичної партії «Наш край» у багатомандатному виборчому окрузі, особою, яка відмовилася від депутатського мандата депутата Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області.

3. До Сіверької міської виборчої комісії 25 вересня 2017 року зареєстрована заява від  Коломійцевої Світлани Анатоліївни про реєстрацію її депутатом Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області, також у заяві Коломійцева Світлана Анатоліївна повідомляє про відсутність у неї іншого представницького мандату.

Враховуючи вище вказане й керуючись статтями 25, 89, 90 Закону України  «Про місцеві вибори» та постановою Центральної Виборчої Комісії від 02 жовтня 2015 року за № 381,

ВИРІШИЛИ:

1. Визнати обраним депутатом Сіверської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі, включеного до виборчого списку від Бахмутської районної організації  політичної партії «Наш край», Коломійцеву Світлану Анатоліївну.

2. Зареєструвати депутата Сіверської міської ради Бахмутського району Донецької області в багатомандатному виборчому окрузі, особу, обрану на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 30квітня 2017 року, яка включена до виборчого списку від Бахмутської районної організації  політичної партії «Наш край», Коломійцеву Світлану Анатоліївну.

Голова виборчої  комісії                   Барабаш Н.В.

Секретар                                         Кравченко Т.М