Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

ІНФОРМАЦІЯ про роботу житлової комісії виконавчого комітету Сіверської міської ради за 2017 рік

При виконавчому комітеті Сіверської міської ради працює житлова комісія, яку очолює заступник міського голови Копиця М.Г.
            Склад комісії, згідно з діючим законодавством України, затверджується на першому засіданні виконкому нового скликання і діє на протязі строку його повноважень.

Засідання комісії скликається у відповідності з планом її роботи, щомісячно перед засіданням виконавчого комітету.

В своїй роботі житлова комісія в основному керується Житловим кодексом Української РСР, який набрав чинності з 01 січня 1984 року, а також Правилами обліку громадян, які потребують покращення житлових умов. Цей документ був затверджений теж в 1984 році.
           Житлова комісія охоплює всі види та етапи діяльності щодо забезпеченню громадян житлом: прийняття на квартирний облік, включення в списки громадян першочергового та позачергового одержання житлових приміщень, зняття з квартирного обліку, перенесення черги, розгляд скарг громадян. Комісія готує пропозиції щодо вказаних вище питань та вносить їх на розгляд виконкому. Пропозиції комісії мають характер рекомендацій, але її участь у розгляді відповідних питань є обов’язковою. Виконком не має права розглядати питання квартирного обліку та надання житлових приміщень, які попередньо не були розглянуті комісією.
            В 2017 році житловою комісією проведено 7 засідань. Розглянуто 41 заяву щодо постановки на квартирний облік, надання житлових приміщень.
            У виконкомі ведеться журнал обліку громадян, які перебувають в черзі на одержання жилих приміщень. Журнал пронумерований, прошнурований, скріплений печаткою. Списки громадян, які перебувають на квартирному обліку, затверджені рішенням виконкому.
            На кожного громадянина, прийнятого на квартирний облік, заведена облікова справа, в якій знаходяться всі необхідні документи.
            Станом на 1 січня 2018 року на квартирному обліку в міськвиконкомі перебуває 49 чоловік. З них: 15 чоловік, які мають право на позачергове одержання житла, 16 чоловік  включено до списку на першочергове одержання жилих приміщень, 18 чоловік – загальна черга.

Заступник міського голови                                                            М.Г. Копиця