Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

27.02.2018 - Виїзний прийом громадян в селі Серебрянка

27 лютого 2018 року Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко провів виїзний прийом громадян в селі Серебрянка. Разом з головою ОТГ на прийомі були присутні: перший заступник міського голови – Рибачук О.А., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиця М.Г., секретар міської ради – Бондаревський Р.П., спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради – Севостьянова Н.І. та провідний спеціаліст загального відділу виконкому міської ради – Андрющенко Т.В.

До керівника громади звернулись жителі села зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема питання стосувалися: нарахування заробітної плати працівникам бюджетної сфери за січень 2018 року, декілька питань задав Ходак В.П. в.о. старости на території сіл Серебрянка, Григорівка щодо вирішення організаційно-господарських питань.

Міський голова Масюженко В.А. надав вичерпні  роз’яснення та взяв виконання проблемних питань під особистий контроль.

Після прийому міським головою було оглянуто заклади соціальної сфери села Серебрянка.

Наступний виїзний прийом мешканців сіл Серебрянка та Григорівка відбудеться в березні місяці цього року.