Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

27.02.2018 - чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств

27.02.2018 під головуванням міського голови Масюженка В.А. відбулася чергова нарада керівників житлово-комунальних підприємств Сіверської ОТГ. На нараді були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Копиця М. Г., спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Севостьянова Н. І.,       директор ПП «Донжилсервіс» Шишко Р. В., директор Сіверського міського спеціалізованого комунального підприємства Пшенка О. В., майстер Сіверської дільниці ВО «Краснолиманська тепломережа» Діденко Г. М., начальник Сіверської дільниці Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» Нижник О. І.

На нараді, в першу чергу, було розглянуто повідомлення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, щодо погіршення погодних умов. Всім керівникам комунальних підприємств було надано доручення спланувати та організувати свою роботу вразі складних погодних умов, а відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради - поставлено завдання організувати всіх міських та сільських підприємців для допомоги в розчищенні доріг громади.

Також було розглянуто питання щодо усунення пориву тепломережі за адресою: м. Сіверськ, пров. Заводський, 6 та було доручено директору ПП «Донжилсервіс» Шишку Р. В. ліквідувати порив до кінця доби.

Було винесено на розгляд звернення мешканців будинку, розташованого за адресою: м. Сіверськ,  вул. Садова, 38, щодо  несправності в роботі під’їздного освітлення, в результаті якого, директору ПП «Донжилсервіс» Шишку Р. В. було доручено посприяти в вирішенні даного питання. Того ж дня, було створено комісію, у складі спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Севостьянової Н. І., електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування ПП «Донжилсервіс» Антоніч В.З. та мешканців будинку, яка зафіксувала, що на багатьох поверхах  будинку були встановлені лампи  потужністю від 40Вт до 150Вт , що значно перевищувало норму (30Вт). Це призводило до перенавантаження електролічильника, пропускна здатність якого 6 Ампер. Тому, електромонтером були замінені всі лампи потужністю з 40Вт (150Вт) на 25Вт, що забезпечить справну роботу під’їздного освітлення.

В період снігових опадів і заметилів директору ПП «Донжилсервіс» Шишку Р. В. поставити на контроль очищення від снігу прибудинкових територій та іх посипка. Посипковий матеріал в наявності.