Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

22.02.2018 - Перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на території Сіверської міської ради

22.02.2018 в приміщенні Сіверської міської ради відбулося перше засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного

виховання дітей та молоді на території Сіверської міської ради. Засідання провів голова цієї ради  Бондаревський Руслан Павлович. До складу Координаційної ради  увійшли представники  міської ради, керівники дошкільних навчальних закладів, директори загальноосвітніх шкіл, в.о. старост, представники правоохоронних органів та закладів охорони здоров’я.

На засіданні члени Координаційної ради наголосили на важливості національно-патріотичного виховання дітей. У результаті обговорення ухвалили рішення про початок розробки міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) на 2018-2021 роки. Упродовж двох тижнів члени ради надаватимуть свої пропозиції щодо змісту програми до відділу соціально-правової та внутрішньої політики виконкому міської ради, а в подальшому буде узагальнена вся зібрана інформації на підготованого відповідний проект Програми.