Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

07.02.2018 - Засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань ЖКГ, екології, транспорту та зв’язку

07.02.2018 о 8-00 відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та зв’язку. Комісією розглядався проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних мереж в багатоквартирних будинках житлового фонду Сіверської міської ради» та виносився висновок щодо його регуляторного впливу.

Даний проект рішення виконкому міської ради розроблено відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради з метою забезпечення дотримання вимог до прокладання телекомунікаційних мереж в багатоквартирних будинках житлового фонду, їх подальшої експлуатації. Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу було оприлюднено на сайті міської ради 29.12.2017 для отримання зауважень та пропозицій. Протягом встановленого терміну жодних зауважень та пропозицій не надійшло.

Після заслуховування докладу начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Вороніної Н.В. депутатами була надана пропозиція розглянути дане питання при участі представників телекомунікаційних мереж.