Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

07.02.2018 - Засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів.

07.02.2018 о 10-30 відбулося засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, бюджету, фінансів.  Комісією розглядався проект регуляторного акту «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)» та виносився висновок щодо його регуляторного впливу.

Даний проект рішення міської ради розроблено відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради з метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку громади та залучення замовників будівництва до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території міської ради. Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу було оприлюднено на сайті міської ради 29.12.2017 для отримання зауважень та пропозицій. Протягом встановленого терміну жодних зауважень та пропозицій не надійшло.

Після заслуховування докладу начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради Вороніної Н.В. депутатами було розглянуто можливість впровадження даного регуляторного акту та зроблено висновок про відповідність регуляторного акту вимогам Закону України «Про засади державної та регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Очікувані результати впровадження Порядку: поширення дії регуляторного акту на більш широке коло суб’єктів господарювання або груп об’єктів господарювання дає територіальній громаді можливість збільшення надходжень на розвиток інфраструктури громади, а також вирішення соціальних та економічних проблем, пов’язаних з фінансуванням розвитку інфраструктури громади.